Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Vår styrelse

Styrelsen består av åtta ledamöter under ledning av klubbordförande Jonas Alftén. Klubbens styrelse består av engagerade medlemmar med olika bakgrund, såsom föräldrar till ungdomar i tränings- och tävlingsverksamhet, motionsspelare, träning- och tävlingsspelare samt medlemmar med erfarenhet från näringslivet. Vill du kontakta någon i styrelsen gör du det lättast via e-post.


Ordförande Jonas Alftén ahusjam@gmail.com
Kassör                   Adrian Fallenkvist   adrian.fallenkvist@bredband.net
Vice ordförande      Lena Ernberg   lena.ernberg@fredensborg.com       
Sekreterare            Patrik Idman    patrik.idman@gmail.com
Ledamot Niklas Lindén  niklas.linden@yahoo.se
Ledamot Andreas Valentinsson andreas@pmaab.com
Ledamot Malin Johansson   malin@ledarskap.se


Ledamot                   Peter Sandgren              p.sandgren@hotmail.se  
              
             














               
           


      




 
Våra sponsorer